Vakantieveilingen – Tickets voor themapark Bellewaerde in België

1.00

Veiling van Vakantieveilingen.nl. Klik op de onderstaande knop en bied mee op de veiling.

Naar Vakantieveilingen.nl

Artikelnummer: 7c4b637a3c98 Categorieën: , ,

Beschrijving

De favoriete uitstap van de hele familie? Bellewaerde natuurlijk! Gillen van plezier op de nieuwe familiecoaster Wakala, de exotische dieren bewonderen en tot rust komen in de prachtige natuur? In Bellewaerde doe je het allemaal in 1 dag!