Vakantieveilingen – Tickets voor een dagje Dolfinarium (2 p.)

1.00

Veiling van Vakantieveilingen.nl. Klik op de onderstaande knop en bied mee op de veiling.

Naar Vakantieveilingen.nl

Artikelnummer: c79547c26c9c Categorieën: , ,

Beschrijving

Ben jij klaar voor een spetterend dagje uit? Dompel jezelf onder in de onderwaterwereld van het Dolfinarium. Sta oog in oog met springende dolfijnen, kolossale walrussen en brullende zeeleeuwen! Met wie ga jij?