Vakantieveilingen – Tickets voor Annual Dutch Art fair in Amsterdam (2 p.)

1.00

Veiling van Vakantieveilingen.nl. Klik op de onderstaande knop en bied mee op de veiling.

Naar Vakantieveilingen.nl

Artikelnummer: 9f7c28529dc9 Categorieën: , ,

Beschrijving

Kom zaterdag 10 oktober of zondag 11 oktober 2020 genieten van prachtige kunst op de Annual Dutch Art Fair. Je vindt hier het werk van meer dan 150 professionele kunstenaars. Wie weet bemachtig jij straks wel een mooi kunstwerk!