Selecteer een pagina

Veiling van Vakantieveilingen – Tickets Het Scheepvaartmuseum (2 p.)

6.00

Veiling van Vakantieveilingen.nl. Klik op de onderstaande knop en bied mee op de veiling.De aangeven prijs heeft alles te maken met de veilingkosten, het kan ook lager uitvallen

Aanbieding bekijken

Artikelnummer: 302b06c205e8 Categorieën: , ,

Beschrijving

Dit is een veiling van Vakantieveilingen Naast aanbiedingen bieden ook veilingen vaak het nodige voordeel. Klik op de knop naast de afbeelding en bied mee. Op de homepagina vind jij het dagaanbiedingen overzicht helemaal gevuld met de dagelijkse dagaanbiedingen.

Een gezellig dagje uit met een leerzaam stukje geschiedenis. In Het Scheepvaartmuseum bekijk je mooie tentoonstellingen en kijk je rond in het grote VOC-schip. Tussendoor kun je genieten van een lekkere kop koffie met gebak op het prachtige Open Plein.

Chat openen
1
💬 Hoi, kan ik jou helpen zoeken?
Hallo 👋
Kan ik jou helpen met het vinden van een aanbieding? Vertel mij welke aanbieding jij zoekt en ik ga voor jou zoeken. Ik ga mijn best doen zo snel mogelijk te reageren. Hulp vragen na 22.00 uur worden sowieso de volgende dag beantwoord.