Selecteer een pagina

Veiling van Vakantieveilingen – Dolfinarium tickets (2 p.)

6.00

Veiling van Vakantieveilingen.nl. Klik op de onderstaande knop en bied mee op de veiling.De aangeven prijs heeft alles te maken met de veilingkosten, het kan ook lager uitvallen

Aanbieding bekijken

Artikelnummer: e229ddb318e8 Categorieën: , ,

Beschrijving

Twee entreetickets voor het Dolfinarium, dát wordt een spetterend uitje! Een unieke kans om dolfijnen, walrussen, zeeleeuwen, zeehonden, haaien en roggen van héél dichtbij te bekijken. Leuk!