Vakantieveilingen – 1 nacht in het Velotel in Brugge (BE)

1.00

Veiling van Vakantieveilingen.nl. Klik op de onderstaande knop en bied mee op de veiling.

Naar Vakantieveilingen.nl

SKU: 6484215506e2 Categorieën: , ,

Beschrijving

Fiets- of wandelliefhebber? Velotel Brugge is de perfecte uitvalsbasis voor een tocht door de prachtige omgeving, op de fiets of te voet. Daarna duik je lekker de sauna in. En in Brugge zelf is ook genoeg te doen en te zien. Ideaal!